Spolupráce

Visual Identity - interiérové studio

V rámci zkvalitnění námi nabízených služeb, úzce spolupracujeme s odborníky ze světa návrhů interiérů, kteří Vám pomohou dotvořit vaše představy, navrhnout i zrealizovat celkový interiér. S tímto studiem spolupracujeme již několik let. Máme výborné vztahy a celkově totožný pohled na nabízený servis zákazníkům, klademe identický důraz na kvalitu i detail.

Odkaz na web
www.visualidentity.cz/Interierove-studio/Portfolio.html

Blum, s. r. o. - specialista na kování

Pohyb je fascinující – mezi naše partnery patří též společnost Blum, realizující svou činnost na celosvětové úrovni. Zde se všechno točí kolem pohybu, specializující se na výrobu nábyt-kového kování. Hlavní sortiment své produkce představují systémy výklopů, závěsů a výsuvů pro nábytek – speciálně v kuchyni. Vyznačující se především svou kvalitou, důmyslnou technologií a dlouholetou zárukou na celý svůj sortiment.

Odkaz na web
www.blum.com/cz/cs/01

JAF HOLZ spol. s r.o. – specialista na d

Dřevo je náš svět – tímto heslem se řídíme nejen firma JAF HOLZ, ale i my. Společnost JAF HOLZ je jedním z největších obchodníků se dřevem a dřevěnými materiály v České republice. Hlavním důvodem naší vzájemné spolupráce je, že si zakládají si na špičkové kvalitě materiálů, inovaci designových dekorů, kreativní rozmanitostí povrchových struktur. Rádi Vám poradíme nejen při výběru požadovaného materiálu, barvy a struktury, ale nabídneme i pestrou škálu vzorníků, všeho druhu. (EGGER, EMOTION by CLEAF, KAINDL, TREND COLLECTI-ON...)

Odkaz na web
www.jafholz.cz
KDO JSME

Truhlářství Stakr s.r.o. se zabývá kompletní výrobou nábytku, jak do interiéru tak exteriéru. Již od roku 2004 pro Vás vytváříme nábytek a to jak kuchyně, obývací pokoje, schodiště, vestavěné skříně, tak vchodové dveře či euro okna. Práce se dřevem nás provází celým životem a proto dbáme na kvalitní přístup, profesionální jednání a perfektně odvedenou práci. Díky tomuto přístupu a kvalitním výrobkům je truhlářství Stakr určeno pro všechny, kteří si rádi odlišují a vytvářejí vlastní bydlení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 
KDE NÁS NAJDETE
Truhlářství Stakr Hradec Králové
KONTAKT
Krása Lukáš: +420 732 702 116
 
123movie